| +371 67242470 | +371 22007796 | [email protected]
Pakalpojumi

Pakalpojumi

Bērnu zobārstniecība

Atraumatiska zobu higiēna un ārstēšana, kas tiek veikta ar spēļu elementu palīdzību.
Kompleksais zobu un mutes dobuma tests un ārstniecības plāna izstrāde.
Kompleksa zobu un mutes dobuma analīze ietver: ārsta vizuālo un takstīlo intraorālo un ekstraorālo pacienta apskati; rentgenu, pacienta zobu, mutes dobuma un ārpusmutes modeļa/ veiduļa izgatavošanu, kas ir neatņemams diagnostikas elements Eiropas un ASV vadošajās zobārstniecības klīnikās.

Ārstēšana

Kariesa rezultātā radušos zobu bojājumu novēršana. Nelielu bojājumu gadījumā zobu anatomija tiek atjaunota ar kompozītmateriāliem, sudraba, zelta vai keramikas plombēm. Zobu nerva nekrozes gadījumā tiek veikta sakņu kanāla ārstēšana ar tālāko saknes stiprināšanu ar sekojošu zobu kroņa atjaunošanu.

Protezēšana

Ieskatoties spogulī, ir svarīgi patikt sev pašam. Arī apkārtējo skatieni var ietekmēt mūsu pārliecību par sevi. Lūk iemesls, kāpēc ir svarīgi iegūt platu un bezrūpīgu, ar veseliem zobiem rotātu smaidu, kas atvērtu sirdis un pakļautu pasauli. Zobtehniski izgatavots kronis ir zoba pārvalks, kas nosedz zoba virsdaļu līdz smaganas robežai. Tas atjauno zoba dabisko formu, izmērus, stingrību un estētisko izskatu. Tas nedrīkstu atšķirties no blakus esošiem dabiskiem zobu kroņiem.

Implantoloģija

Implants ir mākslīga zoba sakne. To izmanto gadījumos, kad zobs ir zaudēts un pacients vēlas zobu atjaunot ar neizņemamu protēzi, kas maksimāli atjaunotu zoba dabisko izskatu un darbību.

Kaulaudu atjaunošana

Žokļu kaulaudu atjaunošana ir nepieciešama sejas un mutes dobuma funkcionālai un kosmētiskai atjaunošanai ar kvalitatīvām izņemamajām (platēm) vai neizņemamajām protēzēm (balstītām uz implantiem vai atlikušajiem zobiem). Tas ir arī neatsverams atspaids pārliecinošam smaidam, ko var baudīt no visas sirds! Kad zobi nav “jāpietur vai jāaizsedz” ar lūpām, tad smaids izmainās pilnībā. Tai pat brīdī atbrīvojas lūpu saspringums un krokas, kas sejai piedod daudz jaunavīgāku izskatu.

Periodontoloģija

Dr. A. Butkēviča par paradontozi:
“Paradontoze ir ļoti viltīga slimība – tā nesāp un ilgstošu laiku nav redzama ar nepieredzējušu aci. Tādēļ tā ir pirmais iemesls zobu zudējumam pasaulē!

Zobu balināšana

Lai gan ar profesionālo zobu balināšanu tiek sasniegti ievērojami rezultāti, precīzi noteikt, kāda balināšanas pakāpe tiks sasniegta katrā individuālā gadījumā, nav iespējams. Zobiem ar dzeltenu vai dzelteni-brūnu nokrāsu ir iespējams sasniegt labāku rezultātu kā pelēkiem vai pelēki-brūniem zobiem. Jo zobi ir gaišāki, jo balināšanas rezultāts būs labāks. Zobi, kuri kļuvuši tumšāki kanālu ārstēšanas, traumas vai antibiotiku lietošanas rezultātā, ne vienmēr izbalinās tik veiksmīgi, kā prognozēts. Šādiem zobiem, iespējams, ir vajadzīga papildus ārstēšana un/vai kosmētiska rekonstrukcija. Katrā individuālā gadījumā balināšanas pakāpe būs atšķirīga.

Higiēnas profilakse

Apmeklēt higiēnistu ir viens no labākajiem veidiem, kā ilgtremiņā saglabāt savus zobus veselīgā stāvoklī.

Mūsu profesionālās higiēnistes Paula Vanaga un Ilze Sipeniece noņems zobakmeni un mīksto aplikumu, nopulēs zobus, palīdzēs Jums iegūt žilbinošu smaidu un novērst zobu bojāšanos. Mūsu higiēnistes Jums sniegs arī konsultāciju par to, kā pareizi rūpēties par zobiem, kā lietot zobu diegu un kādas zobu pastas un birstes būtu vēlams lietot.